-10%

Басейн каркасний Intex для дорослих та дітей 400*200*100 см на 6840 л із фільтр-насосом сходами в коробці
25 533 ₴
22 979,70 ₴
- В наявності
- Код: N26788
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн каркасний Intex для дорослих та дітей: прямокутний 400*200*100 см, об'єм на 6840 л, електричний фільтр-насос 220-240V, сходи, у коробці 117*50*49 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 6840 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 100 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 979,70 ₴

