
Басейн каркасний Intex для дорослих та дітей 450*220*84 см із фільтр-насосом в коробці
13 159 ₴
- Немає в наявності
- Код: N28274
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн каркасний Intex для дорослих та дітей: прямокутний 450*220*84 см, електричний фільтр-насос 220-240V, у коробці 108*37*3 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 159 ₴

