
Скейт 79х20 см розбірний з алюмінієвою підвіскою колесами ПУ в пакеті
432 ₴
- В наявності
- Код: NMS0321-6
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий транспорт для катання Скейт - 6 видів, розмір 79х20 см, розбірний, колеса ПУ 45 мм (кольорові), алюмінієва підвіска, 7 шарів (китайський клен), підшипник 608Z, в пакеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Підшипник | 608Z |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 45 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴

