Дитячий транспорт Каталка / толокар JOY Пудровий - у зібранному вигляді 55*40*29 см, музична, світло, на батарейках, навантаження до 25 кг, у коробці 55*30*29см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 40 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴


