
Каталка / толокар Поліція білий 70*45*28 см з кермом та ручкою для батьків в пакеті
954 ₴
- Немає в наявності
- Код: N021-WHITE
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт Каталка / толокар Поліція білий - у зібранному вигляді 70*45*28 см, кермо, звук, ручка для батьків, навантаження до 30 кг, виробник Україна, в пакеті 70*30*28 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 45 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴

