
Дитяча Побутова техніка пилосос 22*18*11 см шланг 58 см звук світло на батарейках у подарунковій упаковці
499 ₴
- В наявності
- Код: N2008B
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча Побутова техніка пилосос: розмір 22*18*11 см, шланг 58 см, підсвічування, звук, пінопластові кульки, на батарейках, в подарунковій коробці 30*19*15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

