-10%

Ігровий надувний центр Intex Дінопарк 249*191*109 см з гіркою фонтаном шариками в коробці
2 584 ₴
2 325,60 ₴
- В наявності
- Код: N57444
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі - Дінопарк, 249*191*109 см, гірка, фонтан, душ, динозавр, шарики 6 шт, ремкомплект, в коробці 46*38*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2490 мм |
| Ширина | 1910 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325,60 ₴

