-8%

Ігровий надувний центр Intex Крокодил 201*170*84 см з гіркою фонтаном парасолькою колом в коробці
2 052 ₴
1 887,84 ₴
- В наявності
- Код: N57165
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі - Крокодил, 201*170*84 см, гірка, фонтан, парасолька, коло, відро, рибки 2 шт, ремкомплект, в коробці 41*38*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2010 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 840 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887,84 ₴

