-10%

Басейн надувний Intex Лаунж 305*183*56 см 3 кільця з сидінням в коробці
3 312 ₴
2 980,80 ₴
- В наявності
- Код: N58497
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку - Лаунж, 305*183*56 см, 3 кільця, сидіння, ремкомплект, в коробці 47*41*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980,80 ₴

