
Матрац надувний Intex велюровий двоспальний 203*152*25 см з ремкомплектом синій в коробці
908 ₴
- Немає в наявності
- Код: N64759
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матрац надувний Intex велюровий двоспальний 203*152*25 см, синій, ремкомплект, в коробці 36.5*33*11.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴

