
Подушка надувна Intex 43*28*9 см велюрова в коробці
202 ₴
- В наявності
- Код: N68672
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка надувна Intex: 43*28*9 см, синя, велюрова, в коробці 17*13*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Синій |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

