
Каталка / толокар машина Котик блакитний 65*44*31 см з кермом та ручкою для батьків в пакеті
892 ₴
- Немає в наявності
- Код: N3510
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт Каталка / толокар машина Котик блакитний - у зібранному вигляді 65*44*31 см, кермо, звук, ручка для батьків, навантаження до 25 кг, виробник Україна, відкривається сидіння/капот/багажник, в пакеті 66*30*31 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 44 см |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴

