Топ
-4%

Каталка / толокар машина Спайдер 67*46*29 см з кермом та ручкою для батьків в пакеті
806 ₴
773,76 ₴
- В наявності
- Код: N3077
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий транспорт Каталка / толокар машина Спайдер - 2 кольори, у зібранному вигляді 67*46*29 см, кермо, звук, ручка для батьків, навантаження до 25 кг, виробник Україна, відкривається сидіння, в пакеті 68*30*29 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 46 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,76 ₴

