Новинка

Каталка / толокар Трактор Bambi з причепом 87*32*36 см з лопатою граблями в коробці
2 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: NM6154-5
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт Каталка / толокар Трактор Bambi - з причепом, у зібраному вигляді 54/87*32*36 см, лопата, грабли, навантаження до 25 кг, в коробці 57*30*30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 36 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 366 ₴

