Новинка
-4%

Каталка / толокар Човен JOY 53*47*26 см з музикою світлом на батарейках в коробці в коробці
1 016 ₴
975,36 ₴
- В наявності
- Код: NCL-007/12
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий транспорт Каталка / толокар Човен JOY - у зібраному вигляді 53*47*26 см, муз., світло, на батарейках, навантаження до 25 кг, у коробці 55*26*25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 36 см |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975,36 ₴

