-4%

Каталка / толокар Bambi червона 50*35*21 см з кермом пищалкою в коробці
780 ₴
748,80 ₴
- В наявності
- Код: NM5786-3
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий транспорт Каталка / толокар Bambi червона - у зібранному вигляді 50*35*21 см, кермо пищалка, навантаження до 25 кг, у коробці 49*23*19 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 35 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748,80 ₴

