-6%

Літак на радіокеруванні 35*28 см на акумуляторах з пультом управління рухомими лопастями в коробці
1 768 ₴
1 661,92 ₴
- В наявності
- Код: NDR023
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літак на радіокеруванні: 35*28 см, на акумуляторах, пульт 2.4G, пінопласт+пластик, рухомі лопасті (кут), USB-зарядне, запасні лопасті, в коробці 36*31*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 661,92 ₴

