-4%

Літак-мотоцикл на радіокеруванні 15*12 см на акумуляторах з пультом управління запасними лопастями в коробці
1 109 ₴
1 064,64 ₴
- В наявності
- Код: NDR014
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літак-мотоцикл на радіокеруванні: 2 кольори, 15*12 см, на акумуляторах, пульт 2.4G, пінопласт+пластик, USB-зарядне, запасні лопасті, в коробці 23*17*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064,64 ₴

