-4%

Квадрокоптер на радіокеруванні 21*21 см на акумуляторах з пультом управління запасними лопастями в коробці
950 ₴
912 ₴
- В наявності
- Код: NDR011
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадрокоптер на радіокеруванні: 21*21 см, на акумуляторах, пульт 2.4G, (браслет на руку), USB-зарядне, запасні лопасті, в коробці 22*22*8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴

