-4%

Літак на радіокеруванні 22*16 см на акумуляторах з пультом управління запасними лопастями в коробці
937 ₴
899,52 ₴
- В наявності
- Код: NDR005
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літак на радіокеруванні: 22*16 см, на акумуляторах, пульт 2.4G, пінопласт+пластик, USB-зарядне, запасні лопасті, в коробці 25*20*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,52 ₴

