-6%

Коляска для ляльки та пупса 56*50*35 см металева з сумкою та кошиком в коробці
2 187 ₴
2 055,78 ₴
- В наявності
- Код: N86078
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча коляска для ляльки та пупса: в зібраном вигляді 56*50*35 см, металева, сумка, кошик, в коробці 44*32*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 055,78 ₴

