-4%

Коляска для ляльки та пупса 60*59*33 см металева прогулянкова з кошиком столиком в коробці
1 096 ₴
1 052,16 ₴
- В наявності
- Код: N9614
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча коляска для ляльки та пупса: в зібраном вигляді 60*59*33 см, металева, прогулянкова, кошик, столик бампер, ремені, в коробці 58*30*15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 3 (шт) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052,16 ₴

