-6%

Дитячий Біговел 51*21*37 см з колесами 6" - 3 шт. з рамою із сталі в коробці
1 527 ₴
1 435,38 ₴
- В наявності
- Код: NMBB1016-2
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий Біговел - в зібраному вигляді 51*21*37 см (д*ш*в), колеса 6" EVA - 3 шт, рама-сталь, навантаження до 30 кг, велобіг, в коробці 35*27*20 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Кількість коліс беговела | 3 |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 37 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435,38 ₴

