-4%

Дитяча Музична Колонка 13*12*7 см на акумуляторах із підключенням до телефону з мікрофоном-караоке Bluetooth TF-слотом в коробці
652 ₴
625,92 ₴
- В наявності
- Код: NHY838-69-E
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча Музична Колонка - 2 кольори, 13*12*7 см, на акумуляторах, підключення до телефону, USB-шнур, Bluetooth, TF-слот, мікрофон - караоке, світло, муз., звук, в коробці 17*15*8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625,92 ₴

